Współpraca

Zobacz możliwości współpracy z Abstra

Wieloletnie doświadczenie w tworzeniu wysokozasięgowych treści branded content czyni Abstra ekspertem w dotarciu do licznych grup docelowych obecnych na YouTube. Abstra umożliwia swoim partnerom szeroką gamę możliwości współpracy komercyjnej.

Możliwości współpracy

Znajomość środowiska Youtube

Formaty reklamowe

Każdy z realizowanych przez nas formatów reklamowych na YouTube jest tworzony w oparciu o znajomość mechanizmów i specyfiki środowiska YouTube. W ten sposób gwarantujemy najszersze dotarcie do grupy docelowej przy możliwie jak najbardziej naturalnej prezentacji produktów i usług Partnera.

Konsultacje na każdym etapie

Monitorowanie postępów

Partner na każdym etapie realizowania projektu jest na bieżąco informowany przez dział Branded Content o postępach w projekcie. Niezależnie od fazy projektu Partner ma prawo konsultacji z Abstra w każdym kontekście związanym z realizacją odcinka i obecności w nim danego produktu.

Współpraca

Zrealizuj z nami:

Youtube

Odcinki dedykowane

Odcinek na jednym z kanałów z portfolio Abstra, w którym dany produkt nie tylko jest eksponowany, ale również gra w nim istotną rolę, kluczową dla fabuły danej produkcji. Przy tego typu współpracy odcinek będzie nawiązywał do kampanii danego produktu lub jego wartości.

Scenariusz odcinka może w pełni nawiązywać do cech charakterystycznych lub wartości promowanego produktu. Twórcy mogą również inspirować się uniwersum przedstawionym w promowanym dziele lub zaprezentować widzom działanie produktu.

ABSTRACHUJE.TV – PARODIA FILMÓW O ZOMBIE

HAJLAJT – WIELKA BITWA SCRABBLE

DLA PIENIĘDZY – Ile zarabiają twórcy gier wideo

Napisz do nas

Lokowanie produktu

Umieszczenie produktu w jednym z filmów na kanale. W tym wypadku marka w odcinku pojawia się bez szerszego kontekstu. W porozumieniu z klientem ustalana jest scena i sytuacja, w której lokowana jest marka, ale nie ma to kluczowego znaczenia dla fabuły odcinka.

Lokowanie produktu może odbywać się w sposób klasyczny (promowana marka jest prezentowana w tle). Lokowany produkt może także posłużyć jako inspiracja do przedstawienia historii częściowo nawiązującej do produktu.

BEKSY – STARSZA VS MŁODSZA SIOSTRA

MASNY KANAŁ – KONCERT, KTÓRY PRAWIE ZNISZCZYŁ MÓJ ZWIĄZEK

Do Roboty – PRACOWAŁEM JAKO MAGAZYNIER

Napisz do nas

Partnerstwo istniejącego kanału

Dedykowany pakiet świadczeń na okres od 2 do 6 miesięcy, zawierający odcinki dedykowane, lokowane, aktywacje skierowaną do subskrybentów oraz informacje o Partnerstwie przed każdym odcinkiem

ABSTRACHUJE.TV - GDYBY WSZYSCY ZACHOWYWALI SIĘ JAK STUDENCI

NIEPRZYGOTOWANI: NOWE POKOLENIE

Napisz do nas

Kanały partnerskie na YouTube

Najbardziej rozbudowana możliwość współpracy z Abstra. Stworzenie kanału w całości w kooperacji z danym partnerem komercyjnym. Przy tej propozycji współpracy wymagana współpraca długofalowa, trwająca minimum 6 miesięcy. Optymalna możliwość przekazania wartości marki oraz dotarcia do aktualnej i potencjalnej grupy docelowej.

Jak TO Robić?
"Jak TO Robić" to jedyny kanał na YouTube w Polsce, dostarczający młodej grupie docelowej merytorycznych treści edukacyjnych o seksie oraz rozrywkę. W innowacyjny sposób pozycjonuje markę Durex jako eksperta w kontekście seksualności człowieka oraz prezentuje produkty marki w naturalnym dla niej kontekście. Z 17 mln wyświetleń i 170 tys. subskrypcji "Jak To Robić?" to największy kanał na YouTube dla marki w Polsce i największy kanał edukacyjny o seksualności człowieka.
Zobacz video

Gra w Życie
Innowacyjny kanał stworzony dla sieci Żabka Polska, w którym bohaterowie podejmują się kolejnych wyzwań, jakie stawia przed nimi życie. Dzięki dynamicznej, nawiązującej do gier wideo formule, produkty sieci Żabka Polska są lokowane w nowatorski i efektowny sposób. Napisz do nas

Kampanie reklamowe video

Realizacja bezpośrednio dla Partnera formatu reklamowego, nawiązującego do kampanii Partnera, wraz z wykorzystaniem wizerunku jednego z twórców Abstra. Napisz do nas

Social media

Kampanie influencerskie

Wykorzystanie kanałów społecznościowych twórcy lub twórców Abstra do promocji danego produktu w kontekstach zgodnych z specyfiką danego profilu i znajdujących się na nim treści. Aktualnie twórcy z portfolio Abstra są obecni na takich platformach społecznościowych, jak Facebook, Instagram i TikTok.

Napisz do nas

Aktywacje konsumenckie

Przygotowanie przez Abstra w porozumieniu z Partnerem krótkotrwałej aktywacji mającej na celu powiadomienie konsumentów o danym produkcie lub zmotywowanie ich do zainteresowania się ofertą Partnera.

Napisz do nas

Video

Przygotowanie dedykowanego materiału video z wykorzystaniem lokowania produktu, który zostanie zamieszczony na jednym z kanałów społecznościowych danego twórcy.

Napisz do nas

Produkcja treści video

Produkcja kontentu dla Partnera na platformy SVOD
Pomimo że Abstra specjalizuje się w tworzeniu treści na YouTube, to zyskała już doświadczenie w realizowaniu produkcji na inne platformy wideo. Wiosną 2018 roku we współpracy z Onet.tv zrealizowano program „Prosto w Szczenę” – jedyny w swoim rodzaju format poświęcony rozmowom z największymi gwiazdami piłki nożnej w Polsce i zagranicą, który prowadzili Wojtek Szczęsny i Łukasz Wiśniowski.

Prosto w Szczenę

Napisz do nas

Produkcja spotów reklamowych na platformy Social Media

Abstra ma również doświadczenie w produkcji spotów realizowanych w całości dla Partnerów na ich kanały Social Media lub współpracujących z nimi ambasadorów danej marki.

Spot telewizyjny Scrabble

Napisz do nas

Wykorzystanie wizerunku twórców

Wykorzystanie wizerunku twórców

W porozumieniu z Partnerem wizerunek twórców Abstra można wykorzystać w następujące sposoby:

– Wykorzystanie wizerunku w kampanii reklamowej
– Udział w eventach
– Prowadzenie szkoleń / warsztatów
– Przeprowadzenie audytu kanału

Napisz do nas

Współpraca

Napisz do nas

Chcesz nawiązać współpracę? Nasi specjaliści doradzą Ci najlepszą jej formę.

Napisz do nas

Kanały społecznościowe Abstra