microphone icon

Każdy z nas chce słuchać historii. Interesujących, pełnych pasji, humoru, pobudzających do myślenia. Dla pokolenia „millenialsów” takimi treściami są podcasty. Każdego miesiąca liczba ich odbiorców w naszym kraju rośnie o 40%! Chcemy słuchać wartościowych treści, dlatego Polska jest szóstym najszybciej rozwijającym się rynkiem podcastów na świecie i pierwszym w Europie.

Zależy nam, aby mieć dostęp do coraz większej ilości coraz lepszych, bardziej profesjonalnych audycji. Jako STORIA odpowiadamy na tę potrzebę. I robimy to najlepiej na rynku.

Czym są Podcasty?

Podcast to najbardziej intymna forma komunikacji z odbiorcą. W przeciwieństwie do materiałów video, oparty jest na skupieniu i bezpośrednim kontakcie. Odbiorca słucha podcastu, bo jest autentycznie zainteresowany, nawet jeżeli robi to w trakcie pracy, jazdy samochodem czy wykonywania czynności domowych.

Podcast w świecie audio funkcjonuje jak YouTube lub Netflix w kontekście video. Umożliwia dostęp do najciekawszych i najbardziej atrakcyjnych audycji w dowolnym miejscu i czasie. Aby uzyskać do nich dostęp wystarczy jedynie smartfon. Bez żadnych abonamentów, czy dodatkowych opłat.

Czym jest STORIA?

STORIA to pierwszy w Polsce konglomerat najlepszych, najciekawszych i najbardziej wartościowych podcastów, docierających do tysięcy odbiorców. Dysponujemy przestronnym, nowoczesnym studiem, w którym co tydzień nagrywamy kilkanaście godzin materiałów audio.

Każdy z naszych podcastów posiada również swoją wersję video. Jako STORIA udzielamy także pomocy merytorycznej w zakresie produkcji formatów podcastowych. Mamy wszelkie środki i know-how, aby wyprodukować podcast dla Ciebie lub Twojego klienta.

STORIA kanały własne

Olek Wandzel Podcast

Olek Wandzel Podcast

Cykl inspirujących rozmów ze znanymi i interesującymi ludźmi ze świata biznesu, sportu, kultury, marketingu i wielu innych dziedzin. Podcast prowadzony jest przez Olka Wandzla – ex-sportowca, obecnie VP Strategy w firmie Abstra, największym producencie treści wideo na YouTube w Polsce. . Do tej pory w audycji zostało opublikowanych już niemal 100 rozmów.

Dla Pieniędzy Podcast

Dla Pieniędzy Podcast

Podcast będący rozwinięciem kanału „Dla Pieniędzy” na YouTube. W swojej audycji Paweł Svinarski skupia się na ciekawych rozmowach ze znanymi przedsiębiorcami, właścicielami startupów i ludźmi, którzy wiedzą wszystko o tym, co powinno się robić „dla pieniędzy”.

Foot Truck Live

Foot Truck Live

To najbardziej rozbudowany podcast piłkarski w Polsce! Poniedziałek – Serie A. Wtorek - Bundesliga. Środa - Premiership. Czwartek – Primera Division. Z kolei w każdy piątek usłyszycie specjalną podsumowującą audycję od twórców kanału FOOT TRUCK o tym, co najciekawszego wydarzyło się w ostatnim tygodniu w świecie piłki nożnej.

ProTube

ProTube

To flagowy kanał podcastowy Grupy ABSTRA, w którym dzielimy się wiedzą dotyczącą nowych mediów. Słuchając nas regularnie, dowiesz się, jak zbudować silną markę w sieci, jak wykorzystać do promocji YouTube'a i co słychać w świecie social mediów. Gospodarzem audycji jest Olek Wandzel.

Zawodowcy

Zawodowcy

To podcast prowadzony przez Karola Stryję, w którym szuka odpowiedzi na pytanie - dlaczego ludzie robią to, co robią? Dlaczego Mariusz Pudzianowski został najsilniejszym człowiekiem świata? Dlaczego Marek Kamiński podróżuje po całym świecie? Dlaczego Radosław Sikorski został politykiem. W rozmowach, oprócz zawodowych pasji krzyżują się również technologia, biznes i przyszłość.

Platforma podcastowa

Busem przez świat

Busem przez świat

Karol i Ola Lewandowscy podróżują wspólnie busem przez świat. Swoje wyprawy opisują na blogu, nagrywają filmy, ale także prowadzą fantastyczny, podróżniczy podcast.

Elite Mentality Cyprian Majcher

Elite Mentality Cyprian Majcher

Elite Mentality to audycja dla osób pragnących poznać sposób myślenia i mentalność ludzi, którzy osiągnęli mistrzowski poziom w swoich dyscyplinach. Gospodarzem podcastu jest człowiek, który przez lata wyczynowo uprawiał sport - Cyprian Majcher.

Kryminatorium

Kryminatorium

Pierwsze prawdziwy polski podcast z gatunku True Crime. Opis przerażających i tajemniczych spraw, które wstrząsnęły Polską. Brutalne zbrodnie sprzed lat, niewyjaśnione zaginięcia, sylwetki seryjnych morderców. Marcin Myszka otwierając akta tajemnic przekroczył już poziom dwóch milionów odsłuchań swojego podcastu

Porozmawiajmy o IT

Porozmawiajmy o IT

Misją podcastu jest edukacja słuchaczy w zakresie ich wiedzy na temat IT dzięki wywiadom z ekspertami w dziedzinie trendów, technologii i zjawisk występujących w intensywnie rozwijającym się świecie IT.

Nerdy Nocą

Nerdy Nocą

Jeden z najstarszych i najpopularniejszych podcastów w Polsce. "Audio-legenda". Jak pisze Autorka - Bycie nerdem i nerdówą to jedna z najprzyjemniejszych rzeczy w życiu. Świat jest pełen różnorodnych ciekawostek, pasji i przygód — zatem zwiedzajmy go w dobrym towarzystwie.

Historie z Boiska

Historie z Boiska

Pierwszy podcast w Polsce o niezwykłych historiach ze świata piłki nożnej. Opowiadania, które serwuje Konrad Szymański, zainteresują nawet tych, dla których piłka nożna jest zwykłym uganianiem się za kawałkiem skóry.

Pogaducha

Pogaducha

Dżoana, jak mówią na nią znajomi, to kobieta, która interesuje się sztuką, kulturą i popkulturą. Sama nie tylko konsumuje, ale także ją tworzy. A później rozmawia o tym ze swoimi Gośćmi - w swoim podcaście.

Dekonstrukcja

Dekonstrukcja

Krótkie rozmowy z muzykami, w których Agata wspólnie z artystami dekonstruuje jedną piosenkę z ich twórczości. Proces twórczy. Songwriting. Muzyka. Produkcja.

O zmierzchu

O zmierzchu

Seks, sens i reszta życia. Audycje sensualne i inspirujące - do poszukiwania równowagi, dbałości o relacje i emocje. Krytyczne - zwłaszcza, gdy w grę wchodzi ideologia, kultura i deficyty w myśleniu. Dla tych, którym o zmierzchu najlepiej się myśli. Zaprasza psycholożka i sex coach – Marta Niedźwiecka.

Przedsiębiorcy z wyboru

Przedsiębiorcy z wyboru

Podcast dla naznaczonych biznesem - porady, studium przypadków, nowinki, analizy, dyskusje, rozmowy, opinie. Świetni prowadzący. Rozmowy o biznesie bez ściemy i ekspertów na siłę.

Podcast Rowerowy

Podcast Rowerowy

Historie, które powstają dzięki pasji połączonej z napędem, ramą, kołami, kierownicą i przede wszystkim osobą. O życiu z rowerem opowiada i rozmawia Piotr Peszko.

Nie tylko design

Nie tylko design

Podcast "Nie Tylko design" poświęcony jest procesowi projektowania, cyfrowym produktom, elektronicznym gadżetom i szeroko pojętemu designowi. Specjalistyczny i arcyciekawy. Bo w końcu wszystko zaczyna się od stworzenia projektu.

How To Zyć

How To Zyć

Agata zamiast ogarniać dorosłe życie, opowiada o swoich dramach w internetach. Ma ich dużo. Nieżyciowy i nieporadny nieporadnik dla ludzi, którzy próbują ogarnąć how-to-żyć.

Współpraca

Kontakt:

zuza.michalska@abstra.tv

Podcast to doskonała forma dotarcia do klienta, budowania świadomości marki lub wizerunku kluczowej osoby w danej organizacji. Podcast to także nowoczesny sposób na pozycjonowanie danej organizacji w zakresie employer brandingu, ale także świetne narzędzie dla działu presales.

Dzięki naszemu doświadczeniu w dziedzinie prowadzenia podcastów stworzymy oryginalny pomysł na format dla Twojej marki. Wiemy, że kluczem do sukcesu jest autentyczna, łatwa do wdrożenia formuła, która będzie angażowała odbiorców.

Nagrywamy podcasty od lat i wiemy jak wiele zalet posiada ta forma komunikacji. I wierzymy w dynamiczny rozwój tego formatu w kolejnych latach.

Tworzenie podcastu jest czasochłonne, dlatego STORIA dostarczy Ci wszystkich niezbędnych środków, aby stworzyć podcast od podstaw. Koncepcja, nagrania, post-produkcja, dystrybucja i promocja. To wszystko i jeszcze więcej otrzymasz dzięki współpracy ze STORIĄ. Będąc częścią sieci Abstra doskonale radzimy sobie również w świecie produkcji video. A to wszystko w ramach jednej organizacji.

Studio

zdjęcia by Mariusz Fijka